خانه / اقتصادی / چه می‌کنه این “سکه”…
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-10-29 10:25:01Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

چه می‌کنه این “سکه”…

سکه تمام بهار آزادی که این روزها در بازار طلا و سکه یکه تازی میکند و دیروز را با رشد ۱۲ هزار تومانی پشت سر گذاشته بود، امروز هم پرفروغ ظاهر شد و بیش از ۲۰ هزار تومان افزایش یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز تهران؛ بازار امروز شاهد رشد چشمگیر قیمت سکه بود بطوریکه در بازار آزاد هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (تا لحظه تنظیم این خبر) با افزایش ۲۰ هزار و ۶۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۶۳۵ هزار تومان فروخته می‌شد.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با رشد قیمتی در مدت مشابه یک میلیون و ۵۹۱ هزار تومان داد و ستد می‌شد. نیم سکه بهار آزادی نیز ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

در بازار آزاد هر قطعه ربع بهار آزادی با ۵ هزار تومان افزایش ۵۰۱ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۳۴۱ هزار تومان فروخته می‌شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار اما امروز ۱۵۳ هزار و ۴۱۰ تومان ارزشگذاری شده بود.

صرافی‌های پایتخت نیز هر دلار آمریکا را با افزایش قیمت، ۴ هزار و ۸۱۹ تومان فروختند. هر یورو با افزایش قیمت، ۵ هزار و ۸۷۴ تومان و هر پوند با ۴ تومان رشد ۶ هزار و ۹۱۷ تومان معامله می‌شد.

درباره‌ی عميد احدی | دکتر احمد محمدی

همچنین ببینید

دکترمحمدی یک پنجم سوخت کشور قاچاق می شود

دکتر محمدی در مصاحبه رادیو گفت و گو درباره قاچاق سوخت

به گزارش خبرگزاری سایت دکتر محمدی : احمد محمدی، مشاور وزارت نفت و عضو هییت مدیره …

3 نظر

  1. هم مسٸولین و هم مردم باید ب فکر باشند،اینجوری که داره پیش میره اقتصاد ایران دراینده ای نزدیک خیلی بد میشه.

  2. به امیدروزی که تمام تورم ها دربازار درست بشه و مردم به ارامش اقتصادی برسند و این سختی هاازروی دوششون برداشته بشه

  3. سکه تمام بهار آزادی که این روزها در بازار طلا و سکه یکه تازی میکند و وضعیت بدی به بازار داده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *