خانه / سلامت / قصه پرغصه عسلویه

قصه پرغصه عسلویه

نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: آلودگی شهرستان عسلویه هفت برابر بیشتر از شرایط عادی هوای تهران است.

سکینه الماسی پیش از ظهر جمعه در نشست پیگیری راه اندازی اداره ثبت اسناد عسلویه اظهار داشت: شهرستان عسلویه با پتانسیل و ظرفیت‌های بزرگی که دارد و بخش مهمی از اعتبارات کشور را تامین می کند هنوز از داشتن اداره مستقل ثبت اسناد محروم است که اصلا زیبنده نیست.

وی خاطر نشان کرد: درست است که این شهرستان نو پاست اما مردم عسلویه حق دارند از خدمات دولت به خصوص دسترسی مناسب به ادارات برخوردار باشند.

الماسی با بیان اینکه آلودگی شهرستان عسلویه هفت برابر بیشتر از شرایط عادی هوای تهران است گفت: پسندیده نیست که مردم این شهرستان فاصله ۷۰ کیلومتری را برای ثبت و پیگیری اسناد خود طی کنند.

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مردم این شهرستان با شرایط سخت زندگی از وضعیت معیشت گرفته تا آلودگی بیش از حد هوا مواجه اند اما باز مردم صبر می‌کنند و نجابت به خرج می‌دهند.

عضو کمیسیون انرژی ابراز امیدواری کرد: بعد از انقلاب اسلامی این نظام دو دستاورد مهم داشته و هر دو دستاورد در استان بوشهر بوده است که یکی نیروگاه اتمی و دیگری هم پارس جنوبی است و حق مردم این دیار است که از بهترین خدمات و امکانات برخوردار باشند.

وی تاکید کرد: استقرار اداره ثبت اسناد در این شهرستان از اولویت‌های مهم مردم است و انتظار داریم این مهم هر چه سریع‌تر محقق شود.

درباره‌ی عميد احدی | دکتر احمد محمدی

همچنین ببینید

دکتر احمد محمدی

برنامه مشاور، یکشنبه ۶ مهر ماه از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

رنامه مشاور در این برنامه ازدکتر احمد محمدی، استاد دانشگاه و وکیل پایه یک داگستری …

یک نظر

  1. آلودگی شهرستان عسلویه هفت برابر بیشتر از شرایط عادی هوای تهران است. و این واقعا طاقت فرسا است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *