خانه / بین الملل / سوریه جنگنده اف ۱۶ رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد
وب سایت سهرورد - دکتر احمد محمدی

سوریه جنگنده اف ۱۶ رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد

پدافند هوایی ارتش سوریه بامداد امروز شنبه یک فروند جنگنده اف ۱۶ ارتش رژیم صهیونیستی را در ارتفاعات جولان سرنگون کرده است این در حالی است که سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی بدون اشاره به اقدام پدافند هوایی سوریه از سقوط این هواپیما در نزدیکی «الجلیل» در جولان خبر داده است.

خبرگزاری سوریه به نقل از یک منبع نظامی خبر داد دشمن اسرائیلی بامداد امروز اقدام به تجاوز به یکی از مقرهای نظامی در منطقه میانی سوریه کرد و پدافند هوایی سوریه با آن مقابله و بیش از یک پرنده را ساقط کرد.

روسیا الیوم هم با تایید این خبر اعلام کرد که دو خلبان این جنگنده نجات یافتند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی هم گفت: این جنگنده در خاک اسرائیل سقوط کرد و ما نمی‌دانیم این جنگنده توسط سامانه‌های ضد هوایی سوریه ساقط شده باشد.

همچنین شبکه تلویزیونی المیادین در خبری دیگر اعلام کرد: رسانه های اسرائیلی از سرنگون شدن یک فروند بالگرد ارتش این رژیم بر فراز شبعا خبر دادند.

آفیخای ادرعی، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شده است که هلی‌کوپتر آپاچی اسرائیلی یک پهپاد ایرانی را که از خاک سوریه بلند شده بود، رهگیری کرده است.وی ادعا کرد: ما پرواز این پهپاد را از فرودگاه تیفور در منطقه پالمیرا (تدمر) در سوریه به سمت اسرائیل رصد کردیم و این پهپاد توسط هلی‌کوپتر آپاچی ساقط شد و در داخل اسرائیل سقوط کرده و اکنون نزد ماست.

درباره‌ی عميد احدی | دکتر احمد محمدی

همچنین ببینید

دکتر احمد محمدی

برنامه مشاور، یکشنبه ۶ مهر ماه از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

رنامه مشاور در این برنامه ازدکتر احمد محمدی، استاد دانشگاه و وکیل پایه یک داگستری …

2 نظر

  1. امیدوارم جنگ داخل کشور سوریه به اتمام برسه و ریشه ظلم و ستم ریشه کن بشه

  2. امیدوارم جنگ داخل کشور سوریه به اتمام برسه و ریشه ظلم و ستم ریشه کن بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *