خانه / اجتماعی / جلسه مشترک با قائم مقام معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی
نشست مهم با قائم مقام معاونت قوانین مجلس و حضور دکتر محمدی

جلسه مشترک با قائم مقام معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی

در این جلسه که با حضور جناب آقای دکتر راستیان قائم مقام قوانین مجلس شورای اسلامی و جناب آقای دکتر عربیان نایب رئیس هیات مدیره انجمن، جناب آقای دکتر محمدی عضو هیات مدیره و جناب آقای دکترلطفی دبیر اجرایی انجمن برگزار شد . در ابتدا جناب آقای دکتر عربیان گزارشی از اهداف و برنامه های انجمن و زمینه های همکاری با معاونت قوانین مجلس بیان کردند.

 

حضور دکتر محمدی در جلسه نشست انجمن آیین دادرسی

در ادامه جناب آقای دکتر راستیان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه نسبت به شکل گیری انجمن آیین دادرسی مدنی ایران وضرورت وجود این انجمن در همراهی با مجموعه ی قانون گذاری کشور ابراز خرسندی نمودند و اعلام کردند مجموعه معاونت قوانین مجلس از همکاری مستمر با انجمن آیین دادرسی مدنی ایران به عنوان بالاترین مرجع علمی در حوزه آیین دادرسی مدنی و داوری استقبال می نمایند.
در ادامه جناب آقای دکتر محمدی گزارشی از روند شکل گیری شکل‌گیری، اهداف و فعالیت‌های انجمن آیین دادرسی مدنی ایران بیان کرد. همچنین جناب آقای دکتر لطفی نیز در خصوص فعالیت های در دست اقدام انجمن آیین دادرسی مدنی ایران و برنامه های آتی آن توضیحاتی ارائه کردند.

 

دکتر محمدی در جلسه مشترک معاونت قوانین مجلس

در پایان جلسه نیز پس از بحث و تبادل نظر های مفصل درخصوص نحوه همکاری، مقرر شد که تا تشکیل جلسه بعدی نسبت به تعیین اولویت های همکاری انجمن با معاونت قوانین اقدام و در اولین فرصت یک تفاهم نامه جامع فی ما بین دو طرف منعقد گردد.

 

 

دکتر محمدی عضو هیات مدیره انجمن آیین دادرسی

درباره‌ی عميد احدی | دکتر احمد محمدی

همچنین ببینید

دکتر احمد محمدی

برنامه مشاور، یکشنبه ۶ مهر ماه از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

رنامه مشاور در این برنامه ازدکتر احمد محمدی، استاد دانشگاه و وکیل پایه یک داگستری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *